הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות אוטובוסים

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

כל הדקויות של הזמנת הסעות אוטובוסים

בכל תחום קיימת היררכיה של שירותים, כאשר בתחתית שלה ממוקמים השירות הנגישים והפשוטים ביותר, ובחלק העליון – ההיפך, השירותים המורכבים, היקרים ביותר, שבדרך כלל דורשים גם את המיומנויות הגבוהות ביותר מצד המבצעים. בתחום ההסעות יש מגוון רחב יחסית של שירותים המוצעים לקהל הלקוחות הרחב של התחום, וגם כאן יש היררכיית שירותים על סמך מורכבות השירות והמיומנויות הנדרשות מהמבצעים.

בתחום ההסעות, הסעות אוטובוסים מהוות את סוג השירות המורכב ביותר, משום שמדובר ברכב הגדול ביותר, הרישיון שדורש הכי הרבה לימודים וניסיון, אחריות מקסימאלית המוטלת על אחריותו של הנהג – מספר גדול של אנשים תלויים בו ובאיכות הנהיגה שלו. לכן, על מנת לספק את השירות הטוב והאיכותי ביותר בתחום, קודם כל צריך למצוא את הנהג המקצועי ביותר שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות לכל אורך הנסיעה.

 

באילו מקרים יש צורך להזמין הסעות אוטובוסיםהסעות אוטבוסים


ישנם מגוון מצבים הדורשים הזמנה של חברה המתמחה בהסעת מספר רב של אנשים באמצעות אוטובוסים. מצבים אלה יכולים להתרחש גם במסגרת פעילות בית ספרית, או במסגרת ארגונים שונים, או כחלק מאירוע חברתי פרטי כלשהו. כל אירוע הדורש נוכחות של לפחות 50 איש במקום אחד יכול לדרוש הסעות מאורגנות ומסודרות.

אירועים כגון חתונות, בת או בר מצוות או ימי הולדת המתקיימים באזורים מרוחקים גם יכולים לדרוש פיתרון אחד כולל לנוסע ההגעה של האורחים למקום. מדובר באחת המאפיינים החשובים ביותר באירוע – כיצד מגיעים אליו. פעמים רבות אנשים דואגים לכל דבר אפשרי, חוץ מהפרט החשוב הזה שעליו יכול לקום וליפול כל אירוע, בין אם מדובר באירוע חתונה בהשתתפות 500 איש או מסיבת יום הולדת לחברים הקרובים ביותר המונה 50 איש.

 

הסעות אוטובוסים, האם מדובר בהוצאה מיותרת?

לא סתם נגענו בנושא האירועים. האמת הינה שהמקומות הטובים ביותר לאירועים מכל הסוגים נמצאים פעמים רבות רחוק מהישובים הגדולים, ועקב כך גם מנותקים מתחבורה ציבורית. ואירועים חברתיים דורשים גם בדרך כלל שתיית אלכוהול (אלא אם כן זה מנוגד לאידיאולוגיה של האורחים), מה שאומר שחלק מהאורחים יצטרך להישאר פיכח על מנת לנהוג. זה פוגע מאוד באיכות הערב כי אין מה לעשות, כאשר כולם מסביב שתו ו"תפסו ראש", האדם שלא יכול להרשות זאת לעצמו נשאר אוטומאטית מחוץ לחלק הכיפי ביותר של הערב, ותסכימו שזה מאוד-מאוד לא נעים.

לפיכך, הזמנת הסעות אוטובוסים בכדי למנוע את הצורך שאחד מכל חמישה מהאורחים שלכם לא יוכל ליהנות במידה מלאה מהאירוע זו השקעה מוצדקת ביותר. כמו כן, תמיד ניתן להתייעץ עם משתתפי האירוע ולשאול האם זה לגיטימי בעיניהם להוסיף סכום סמלי יחסית לעלות הערב עבור אדם אחד על מנת לספק הגעה וחזרה בטיחותית ונעימה לכל המשתתפים. סביר להניח שכולם יסכימו, היות וזה מקל על הרבה דברים, וגם מאפשרים פעילות חברתית שתתחיל כבר בזמן הנסיעה באוטובוס. הציפייה לערב המהנה שהולך להגיע, החלפת רשמים ומחשבות לגבי התנהלות האירוע העתידי – כל אחה מאפשרים להתחיל את הערב ברגל ימין.

חברת "חי הסעות" מתמחה בכל סוגי ההסעות ב-20 השנים האחרונות. דברים רבים השתנו מאז על הכבישים של ישראל, אך חברת "חי הסעות" שמרה על המהות שאפיינה אותה כבר בתחילת הדרך: מחויבות גבוהה לשירות הלקוח, הקפדה על שירותים איכותיים וכלי הרכב האיכותיים ביותר, תוך מתן מחיר תחרותי המתאים לכל כיס ומשתלם לכל הצדדים. ניתן להזמין הסעות אוטובוסים לכל מטרה, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הנהג המקצועי ביותר שיספק לכם ולאנשים החשובים לכם (קרובים, תלמידים, עובדים) את חווית הנסיעה הטובה ביותר שאפשר לבקש.

הסעות אוטובסים של חי הסעות, לפרטים חייגו: 072-3385321