הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות לאירועים – מסיבת ברית

Posted by on אוק 3, 2017 in טיפים | 0 comments

הברית היא אחד האירועים המרגשים ביותר שמשפחה יכולה לקיים והיא מסמלת את בואו של תינוק חדש לעולם. מלבד זאת, הברית מהווה אירוע בו מרבית בני המשפחה והחברים הקרובים יכולים להגיע, להכיר את התינוק החדש, לומר ברכות ומזל טוב וכן להעניק מתנה ליולדת, לתינוק ולמשפחה המתרחבת. מה חשוב לדעת לפני הברית ומה היתרונות המרכזיים בארגון הסעות לברית?

איך להתכונן לברית?

הברית היא אמנם אירוע מרגש אך גם מלחיץ ומפחיד עבור ההורים ומלווה בחששות רבים. על כן, טרם הברית חשוב מאוד לבחור במוהל או ברופא בעלי ניסיון רב אשר יכולים להראות המלצות ולהוכיח את המומחיות שלהם בעבודתם. כמו כן, יש לארגן את מסיבת הברית כראוי ולמעשה להאציל סמכויות ולאפשר למשפחה הקרובה לעזור בהכנות, כדי שההורים יוכלו להיות עם התינוק ולהרגיע אותו לפני ואחרי הברית עצמה.

הסעות לברית – יתרונות מרכזיים

כאשר אתם בוחרים לדאוג להסעות עבור מסיבת הברית אתם בעצם מגדילים את כמות האורחים שיגיעו לאירוע. היתרונות בכמות אורחים מרובה היא גדולה וקשורה לכך שהאירוע יהיה חגיגי יותר ומשתלם יותר.

  • אירוע חגיגי יותר – מסיבת הברית היא אינטימית באופי שלה ולא מדובר באירוע גרנדיוזי שהוא כמו חתונה. לכן, גם ככה מספר המוזמנים מצומצם ולא גדול מידי ורצוי להזמין את מי שאתם יודעים שיש סיכוי גדול יותר שיגיע. על כן, כאשר דואגים להסעות עבור הברית, מגדילים למעשה את כמות האורחים הפוטנציאליים שאמורים להגיע לברית, מה שהופך את האירוע לחגיגי מבלי לוותר על האופי האינטימי שלו.
  • אירוע משתלם יותר – כאשר כמות האורחים שמגיעים לברית הופכת להיות גדולה יותר, עקב סידור ההסעות לברית, אתם יכולים לצפות לרווח גדול יותר מהאירוע. למרות שמדובר באירוע קטן ולא תמיד באירוע שהוא למטרות רווח, אף זוג לא רוצה להפסיד כסף מהברית, במיוחד לא כאשר מגיע תינוק חדש לעולם שמצריך הרבה מאוד הוצאות כלכליות. על כן, הסעות לברית אמנם עולות כסף, אבל בחישוב כללי, האורחים הרבים שיגיעו בעקבות ההסעות יהפכו את ההוצאה הזו למשתלמת ביותר. כמו כן, מדובר בהזדמנות טובה לאורחים להעניק מתנה, מכיוון שמרבית האורחים לא מגיעים לבית החולים ונותנים מתנה ליולדת, אלא מחכים לאירוע.
  • שעת הגעה – שעת ההגעה לברית היא לא כמו שעת ההגעה לאירועים אחרים כמו חתונות למשל ולעיתים הברית תתרחש בשעות הצהריים, כאשר אנשים עוד נמצאים בעבודה. כאשר אתם דואגים למערך הסעות מסודר, אתם יכולים להקל על האורחים שלכם להגיע אל הברית וכן לחסוך בהוצאות התחבורה שלהם, מה שיאפשר למתנות שתקבלו להיות גדולות יותר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *