הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות לחתונה

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

כל מה שצריך לדעת על ארגון הסעות לחתונההסעות לחתונה

יום החתונה מהווה אירוע מרכזי בחיים של רבים מאיתנו. יתר על כן, בחיים של כמעט כולנו יש מספר חתונות חשובות: חתונות שלנו, של הילדים, של האחיינים, בני דודים ובני דודות, ובמקרים מסוימים – של אחד ההורים. בין כל מגוון האירועים, חתונות נחשבו מאז ומתמיד למקונן ביותר, משום שהם למעשה יוצרים בית חדש בישראל. זו הסיבה לכך שדווקא בעת ארגון אירוע זה אנשים חשים את הלחץ הגדול ביותר ומנסים להספיק לארגן כמה שיותר, על מנת שביום האירוע לא יהיו שום תקלות, או בעיות שיהרסו את מצב הרוח של הזוג המאושר ושל כל המעורבים.

על מנת שהאירוע יצליח, אחת המטרות המרכזיות הינה להביא את כל האורחים בזמן לאירוע, וגם לאסוף אותם חזרה לביתם עם סיומו. באירועים רבים האורחים נאלצים להגיע בכוחות עצמם, וזה מצדו גורר כמה וכמה בעיות וחוסר נעימויות.

ראשית כל, אנשים הנאלצים להגיע עם הרכב שלהם לחתונה מוצאים את עצמם במצב לא נעים: מצד אחד, באירוע מקובל לשתות. מצד שני, הסיכון לנהוג לאחר שתייה גדול מדי – שלילת רישיון זה איום אמיתי למדי. וכך, אורחים רבים מוצאים את עצמם לא נהנים במיוחד, כי הם פשוט לא יכולים להשתחרר. כך, מארחים שבאמת אכפת להם וחשוב שהאורחים ייהנו, תמיד יעדיפו להציע הסעות לחתונה, שיעזרו לאורחים להרגיש רצויים וחשובים למקיימי האירוע עוד לפני שהערב יתחיל.

 

הסעות לחתונה – כיצד הם צריכות להתנהל?

על מנת שהחתונה תתחיל ברגל ימין, חשוב מאוד להביא את האורחים בזמן. זה אומרהסעה לחתונה שעל אחריות החברה – לחשב בצורה נכונה את הזמן הדרוש להבאת האורחים (תוך חשיבה מראש על כל עיכוב בצורת טווח איחורים אפשרי של חלק מהאורחים, פקקים בדרך, בכניסות לערים, במקרים מסוימים חיפוש חנייה וכו').

החברה צריכה להיות מסוגלת לתכנן בצורה נכונה את התהליך שבאחריותה – הבאת האורחים, על מנת ששאר השלבים, שיתחילו לאחר מכן לא יפגעו בגלל איחור האורחים. במקרים רבים, משפחות בוחרות להזמין הסעה לחתונה עבור כל האורחים, על מנת להקל על חיי כולם, לחסוך בעלויות הדלק של כל המשפחה והחברים, וגם ליהנות מהיתרון של הגעת כל האורחים ביחד ובזמן קבוע מראש. סדר התנהלות האיסופים (ממקום אחד, או ממספר נקודות איסוף שונות, בהתאם למקומות המקורים ואפשרויות ההגעה של המשתתפים) נקבע מראש וקבוע בהסכם העבודה.

אך עם הבאת האורחים לחתונה התהליך לא נגמר. השלב השני הינו כמובן גם להחזיר אותם. כל השלב שבין לבין אינו קשור בשום דרך לחברת ההסעות. אך חשוב מאוד שהנהג יהיה מנוסה ומיומן מספיק על מנת למצוא תעסוקה הולמת לזמן ההמתנה, בכדי שיהיה רענן ומרוכז להביא את האורחים בשלום לביתם. באופן טבעי, מדובר במשימה לא פחות מורכבת, היות וכל האורחים כבר יהיו עייפים ומנומנמים בשלב זה, ועל הנהג להראות ערנות מוגברת.

 

הסעות לחתונה – שירות ונסיעה ברמה הגבוהה ביותר

חברת "חי הסעות" מספקת את הנהגים המקצועיים והמנוסים ביותר, יחד עם כלי רכב מהחדשניים ביותר, כל הדרוש לביצוע הסעה לחתונה ברמה הנדרשת, בכדי שהאורחים ירגישו בטוחים ומאושרים לכל אורך הדרך – גם הלוך, וגם חזור.

חברת חי הסעות פועלת בשוק כבר מעל ל-20 שנה ומספקת מגוון רחב של שירותי הסעות לכל מטרה, כאשר ביצוע הסעות לחתונה תופס חלק חשוב ביותר בפעילות החברה. הנהגים והמפעילים של החברה שמים למטרה להפוך את הנסיעה לחלק מהחגיגה, ולשם כך משקיעים את כל האמצעים, המאמצים. כמו כן, החברה דוגלת במתן יחס משתלם של מחיר לערך מוסף, כך שהנוסעים תמיד ירגיש מעולה והכיס של משפחת החתן והכלה לא יסבול יותר מדי מהזמנת שירות נוסף זה.

הסעות לחתונה רק עם חברת חי הסעות החברה האיכותית ביותר בישראל חייגו: 072-3385321