הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות מיניבוס, הסעות מיניבוסים

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

באילו מקרים הזמנת הסעות מיניבוס הינה השקעה משתלמת?מיניבוס

פעמים רבות יש צורך בהסעות מסוגים שונים. עם זאת, כמו בכל סוג שירות, יש גרסא "קטנה" ו"גדולה" יותר. בהסעות, הגרסה ה"קטנה" זה כמובן נסיעה ברכב פרטי, למשל במונית. הגרסא ה"גדולה" אלו הן אוטובוסים גדולים המתאימים לנסיעה של 50 איש ויותר. אך מה עושים במקרים כאשר מספר האנשים גדול מדי מכדי להיכנס לרכב פרטי אחד, אך גם קטן מדי עבור אוטובוס (מה שיוצר עלות גדולה מדי עבור כל אדם יחיד הנוסע באוטובוס)?

במקרים אלה, נכנסת לתמונה האופציה של הסעות מיניבוס. מדובר בכלי רכב קומפקטי שמכניס 10-12 אנשים ויכול להתאים להסעות נקודתיות לאירועים קטנים, אך חשובים. בנוסף, כלי רכב זה עשוי לבזבז פחות דלק, מה שמוזיל עלויות לכל הצדדים.


האם נסיעה במיניבוס הינה פחות נעימה מנסיעה באוטובוס או רכב פרטי?

רבים מאיתנו רגילים לכך שמיניבוס זה הרכבים של מוניות השירות, ועבור רבים מאיתנו זוהי אסוציאציה לא כל כך נעימה של אווירה דחוסה, ורכב שלא נהנה מהיתרונות של רכב פרטי וגם לא של רכב גדול כגון אוטובוס, כאשר זה משהו בין לבין – יש שמרגישים שהם נמצאים במצב בין הפטיש לסדן.

עם זאת, הכל תלוי באיכות ספק השירות. עולם הרכב המודרני מספק מגוון רחב של כלי רכב, כולל מיניבוסים, שיכולים לספק חוויית נסיעה איכותית ביותר, כולל מושבים נוחים, חימום או קירור, הפרדה נעימה בין הנהג לנוסעים, מדרגות נוחות לעליה, ובמקרים מסוימים אפילו גישה נוחה לנכים (כאשר זה רלוונטי כמובן). כמו כן, חווית הנסיעה תלויה במידה רבה גם במיומנויות הנהג. כאשר מדובר באדם שאוהב את עבודתו ויודע לשלוט היטב על כלי הרכב, הנסיעה תעבור בנעימים בכל מצב.

כיצד מוודאים שהנסיעה תעבור בבטחה

במקרים של הסעות מיניבוס, נושא הביטחון על הכביש מוטל על הנהג, אך לא רק. הנהג אחראי על המתרחש במהלך הנסיעה, אך לפני כן יש גם מספר שלבים מקדימים, כאשר האחריות עליהם מוטלת על מספר אנשים. לדוגמא, על מנת שהנסיעה תהיה בטיחותית, חשוב מאוד לבצע בדיקות מקיפות של כלי הרכב, זאת מלבד לטסטים החייבים בחוק, היות ומדובר בכלים שנמצאים על הכביש הרבה יותר מכלי רכב פרטיים, ודורשים מעקב קבוע אחרי מצב השמן, המים ושאר מאפיינים הקריטיים לביצוע של הרכב, ועקב כך – גם לבטיחות הנוסעים.

כאשר שני התנאים האלה מתקיימים, ניתן להיות בטוחים בכך שתהיה נסיעה שתעבור בשלום ותביא את הנוסעים ליעדם ללא כל עיכוב.

 

בחירת חברת הסעות מיניבוס מתאימההסעות מיניבוסים

על מנת ליהנות מכל היתרונות של הסעות מיניבוס במלואם וללא כל תקלה, חשוב מאוד לבחור את החברה המקצועית והאיכותית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ותספק לכם את כל הדרוש לנסיעה טובה גם הלוך וגם חזור. הגורם המכריע בהחלטה זו – ניסיון.

כלי רכב איכותיים דורשים נהג מנוסה, ולכן לא משנה את כמה אטרקטיבית נראית החברה, ללא ניסיון רב שנים היא לעולם לא תוכל לספק את כל הצרכים של הלקוחות ולהיות מוכנה להתמודד עם כל מצב בצורה מיידית, מקצועית ורגועה. לכן חשוב לשים לב לכלי הרכב ולמראה מכובד של הנהגים, אך באותה המידה חשוב להתרשם מהניסיון של החברה.

חברת ההסעות "חי הסעות" הינה אחת המנוסות והוותיקות ביותר בשוק. החברה מספקת מגון רחב ביותר של רכבים המתאימים להסעות לכל מטרה, כולל הסעות מיניבוס באמצעות כלי רכב חדשניים ונוחים ונהגים מיומנים המורגלים לנסוע בכלי רכב אלה. לאורך 20 שנות קיומה, חברה "חי הסעות" שמה לה למטרה לספק את השירותים האיכותיים ביותר תחום, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוחות וטווחי מחירים נוחים ונגישים.

הסעות מיניבוסים במחירים אטרקטיביים רק בחי הסעות – לפרטים חייגו: 072-3385321