הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות עובדים

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

האם שירות הסעות עובדים זוהי השקעה משתלמת עבור המעסיקים?

במקרים רבים יש צורך בפיתרון מסודר עבור הסעות עובדים. הסיבות לכך יכולות להיות שונות ומגוונות. במקרים מסוימים מקום העבודה נמצא באזור לא נגיש במיוחד (למשל באזור תעשייתי שהתחבורה הציבורית לא מגיעה אליו, או שמגיעה לעיתים רחוקות מדי. בנוסף, במקרים מסוימים אנשים מעדיפים לנסוע במסגרת מסודרת, על מנת לא להפוך את הדרך לעבודה למעיקה ומעייפת. במילים אחרות, המעסיק יכול לקבל עובדים יותר רגועים ומוכנים לעבודה, במידה וידאג להביא אותם לעבודה וחזרה לביתם באמצעות הסעות מסודרות.  

 

היתרונות והחסרונות של שירותי הסעות עובדים מסודרותהסעות עובדים


כמעט כל יתרון של חברת הסעות עובדים יכול להפוך בקלות גם לחסרון. למשל, האפשרות להגיע לעבודה באותה שעה קבועה היא טובה מצד אחד, אך במידה והעובד פספס את ההסעה מסיבה כלשהי (ובטווח זמן ארוך אין שום מנוס מכך שזה יקרה במוקדם או במאוחר).

כמו כן, לאנשים יש נטייה לא להעריך את מה שיש להם, כך שלכל בעל עסק יש סיכון שבשלב כלשהו העובדים יטענו שהאפשרות להגיע לעבודה בשעה נקובה באמצעות ההסעות לא טובה ולא נוחה להם, ואפילו שהיא פוגעת בזכויותיהם. עם זאת, במידה מסוימת יש להם שליטה על כך, אחרי הכול המעסיק משלם עבור ההסעות – או דמי נסיעה, כך שמבחינת הסכומים ההשקעה די דומה.

עם זאת, על מנת למצוא הסעות ברמה גבוהה יש צורך לעשות סקר שוק נרחב ולמצוא את החברה האחראית שתוכל להיות גמישה מספיק בשביל לעמוד בדרישות של הספק וגם של העובדים שיכולים לעיתים להיות מאוד רגישים וגם בעלי דרישות לא קטנות.

היתרונות של ההסעות:

  • הגעה של העובדים באותה שעה – ללא איחורים
  • העובדים מגיעים רגועים יותר בגלל שלא חיכו לאוטובוס המאחר, לא עמדו בפקקים וחיפשו חניה וכו'
  • העובדים נשארים עד סוף יום העבודה – עד לשעה שבה מתבצעות הסעות עובדים.

החסרונות:

  • במידה ויש תקלה – כל העובדים לא באים
  • אם עובד מפספס את ההסעה – הוא יאחר
  • במידה והעובד סיים את עבודתו מוקדם או מרגיש רע במשך היום, יש לעזור לו בנושא ההגעה לביתו.

בכל אופן, על מנת שהתהליך יהיה חלק, צריך למצוא חברה איכותית שתספק לא רק את השירות עצמו, אלא גם תמיכה לכל אורך הדרך, ותעזור במידה ומשהו ילך לא כשורה.

 

כיצד למצוא שירותי הסעות יעיל שיחסוך כסף ויעלה את התפוקה של בית העסק?הסעות לעובדים

כפי שהבהרנו מעלה, למצוא חברה המתאימה למשימת הסעות עובדים זוהי מטרה לא פשוטה. סקר השוק צריך לכלול מגוון רחב של גורמים שיבדקו מול כל ספק אפשרי. על מנת לוודא שמצאתם את הספק שיכול לעמוד במשימה הלא פשוטה, כדאי קודם כל לבדוק את הרזומה שלו.

האם החברה כבר ניהלה בעבר שירותי הסעות מורכבים למטרות שונות? במידה ומדובר בבית עסק גדול שהתנסה בפעילויות דומות, יכול להציק המלצות חיוביות מלקוחות קודמים או קיימים – סימן שמדובר בנותן שירותים ברמה הגבוהה ביותר. למרות שגם חברות מתחילות יכולות לספק שירותים ברמה טובה (כולם היו פעם בתחילת דרכם), תמיד עדיף למצוא את המנוסים יותר, או לתת צ'אנס למישהו קרוב, שזו גם אופציה במדינה קטנה כמו ישראל, שבה כולם מכירים את כולם.

חברת "חי הסעות" פועלת בשוק מעל ל-20 שנה במשך השנים החברה סיפקה שירותים חדשניים ומתקדמים למגוון חברות מכל הסוגים ובכל שוק אפשרי. ל"חי הסעות" יש את כל המשאבים הדרושים להספקת השירותים האיכותיים ביותר עבור הסעות נוחות לכל מטרה ולכל יעד באזור המרכז וגם מעבר.

הסעות לעובדים בכל רחבי הארץ, באמצעות חי הסעות זה אפשרי, חייגו לפרטים נוספים והזמנות: 072-3385321