הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות תיירים

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

הסעות תיירים איכותיות – כי כבוד המדינה מונח על הכף!

הקשרים עם גורמים בינלאומיים חשובים מאוד עבור כל ארגון או בית עסק. יש לכך סיבות רבות, מצד אחד העולם נעשה קטן יותר וארצות רבות נעשו נגישות מאוד עבור האדם הפשוט. אך יחד עם זאת, ההבדלים המהותיים במנטאליות של אנשים ממדינות שונות עדיין גורמים לרצון להוכיח לכל העולם שאנחנו הכי טובים. אין ספק שגם ישראלים פעמים רבות מאופיינים ברצון זה.

ישנם כיוונים רבים שבהם ניתן לספק את הצורך הזה, כאשר אחד מהם הינו עבודה עם תיירים. למרות שישראל מהווה מוקד משיכה חזק עבור אנשים רבים, דתיים וחילוניים כאחד, המצבים הביטחוניים מונעים פעמים רבות את הגעתם. לכן כאשר הדבר מתאפשר, השאיפה הינה להעניק את השירותים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת שכולם יהיו מרוצים. אחד המרכיבים של זה – הסעות תיירים.

 

הגורמים להצלחה של סיור תיירותיהסעות תיירים


תיירים ממדינות רבות מגיעים לארץ עבור אתרים היסטוריים ודתיים, אך לא רק. הציפייה הינה לקבל חוויות נעימות, להתרשם מהאווירה של המדינה, מהאוכל ועוד. על מנת שכל התהליך יעבור חלק, התפקיד הראשון של מארגני הסעות תיירים זה פגישה בשדה התעופה. בשלבים הבאים יידרש ליווי צמוד של הקבוצות, המתנה בזמן שהם נמצאים בסיורים שונים או אוכלים, וכו'.

ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים את האנשים המתאימים לביצוע הסעות של אנשים מחו"ל:

  • ניסיון– כפי שכבר נאמר, על מנת לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל בארץ, דרוש ניסיון מספק בכל תחומי ההסעות, כולל הסעות תיירים, וגם הסעות VIP, היות וזה מלמד לתת את השירות ברמה הגבוהה ביותר.
  • נהגים שעברו הכשרה – כל נהג שהתמודד עם תיירים יודע, שכאשר אנשים נמצאים במדינה זרה, כל אדם מקומי הופך למדריך התיירותי שלהם, גם אם הוא בסך הכל נהג. בעוד שבזמן הנסיעה סביר להניח שלא יציקו לו, בזמן ההפסקות, בזמן העלייה והירידה, הנהג צריך להיות מוכן לתת תשובה לכל מענה, לשלוט בצורה מספקת בשפה האנגלית וגם להיות אדיב וסבלני. גם אם נראה שזה לא תמיד אופייני לישראל, על מנת ליצור רושם חיובי בקרב התיירים – מדובר בפרט חובה.
  • אוטובוסים ברמה גבוהה – על מנת לספק את החוויה הנעימה ביותר, דרושים רכבים שלא יטלטלו יותר מדי את הנוסעים, שהכיסאות בהם נוחים ויפים, והאווירה הכללית – של כלי רכב מודרני ומרשים.

 

האם כל חברה מסוגלת לספק הסעות תיירים ברמה הדרושה?הסעות לתיירים

 

על מנת לעמוד בכל הדרישות שצוינו כאן, החברה המספקת שירותי הסעות תיירים צריכה לעמוד בקריטריונים רבים, וגם בתווי תקן שונים הנוגעים גם לאיכות השירות, וגם לנושאי הביטחון. על מנת שחברות תיירים או קבוצות פרטיות ירגישו בטוחים ומוגנים במהלך הביקור שלהם בארץ, החברה שמספקת את ההסעות צריכה להיות מיומנת ולהכיר את כל דקויות העניין, כך במידה ותתעורר בעיה כלשהי, תמיד יהיה מענה מלא.

חברות מקצועיות שעובדות עם חברות תיירות לאורך שנים ארוכות תמיד יהיו מסוגלות לספק את כל אלה, ואף יותר. לכן חשוב מאוד לפנות אך ורק לשחקנים מובילים בשוק.

חברת "חי הסעות" הינה אחת המובילות בתחום ההסעות בארץ. בזכות הניסיון הנרחב שלה של 20 שנות פעילות, המגוון הרחב של נהגים מנוסים וכלי רכב מתקדמים ועוד גורמים חשובים שעושים את ההבדל הגדול בין חברה מובילה לחברה מתחילה, ביססה החברה "חי הסעות" את מעמדה בשוק ההסעות הישראלי. חברות תיירות רבות סומכות על "חי הסעות" לבצע הסעות מכובדות ואיכותיות שמשאירות בתיירים תחושת סיפוק ורק זיכרונות נעימים.

הסעות תיירים ברמה גבוהה, לפרטים חייגו: 072-3385321