הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321הסעות VIP

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

מה הן הסעות  VIP ומתי הן מוצדקות?
כל אחד רוצה להיות יחיד ומיוחד ולבלוט בחשיבות שלו. לא תמיד יש לרצון הזה ביסוס אמיתי, אך בימינו, כאשר כמעט כל שירות זמין תמורת סכומים הגיוניים יחסית, כל אדם יכול להרגיש VIP ולהזמין את האופציות של שירותים שונים המותאמים לסטנדרטים הגבוהים ביותר. כך, האפשרות להזמין הסעות VIP מאפשרת לכל אדם להרגיש חשוב ומיוחד ברגעים מכריעים בחייו.

 

באילו מקרים בחיים תוכלו להזדקק להסעות אלה?הסעות VIP


האמת הינה שלא תמיד דרוש אירוע מיוחד כגון חתונה, בת או בר מצווה על מנת להצדיק הזמנה של שירות הסעות VIP. בפועל ישנם מקרים רבים שבהם שירות זה מאפשר להשיג מטרות רבות וחשובות, ולא רק טפיחה על האגו של הנוסע.

למשל, כאשר איש עסקים פוגש מישהו חשוב לחברה שלו בשדה התעופה,יהיה זה רק במקום להזמין עבורו הסעה ייחודית ברכב יוקרה. יתר על כן, אנשים בסטאטוסים מסוימים מקבלים זאת כמובן מאליו, ויהיו מופתעים מאוד (ולא לטובה) אם לא יזכו ביחס שכזה. לכן, כאשר מארגנים אירוע כלשהו בהשתתפות אנשים בסדרי גודל שונים של חשיבות, חשוב לחשוב על כל אלה מבעוד מועד.

האם מדובר בהשקעה הכרחית?
במקרים שונים הצורך בהזמנת הסעות  VIP משתנה גם הוא. יש שיגידו שהזמנת לימוזינה לחתונה היא מוצדקת, בעוד אותו השירות לבת מצווה זה כבר מוגזם ולא יאה. אך בסופו של דבר, מדובר בהחלטה של כל אדם עבור עצמו, מה יאה ומה מוזגם, ובמידה ויש את כל האפשרויות הכלכליות, רבים יגידו – למה לא?

עם זאת, כאשר מדובר בנוסעי עסקים, בטיחות מדינית ובאופן כללי – ביטחון, הצורך להזמין שירות הסעות שיבטח את הנוסעים ויוודא שהם מגיעים ליעדם בנוחות תמיד מוצדקות.

לפיכך, כאשר עושים את ההחלטה האם כדאי להשקעה בגרסת ה-VIP של ההסעות, יש לחשוב על הגורמים הבאים:

  • מי הנוסע – האם הוא מצפה ליחס כזה?
  • מה התקציב שלכם – האם יש לכם עוד הוצאות גדולות? האם ההסעה היוקרתית ממוקמת גבוה בסדר העדיפויות?
  • חברה מקצועית – כאשר את מתיימרים להציג שירות כ-VIP, חשוב שתהיה לכם גישה לאנשים שיוכיחו את עצמם כמסוגלים לספק שירות שכזה.

 

מה המאפיינים של חברה המסוגלת לספק הסעות VIPחברות הסעות vip

לא כל חברת הסעות מסוגלת לספק שירות של הסעות VIP ברמה הנדרשת. לכן חשוב מאוד לצפות במו עיניכם ברכב ונהג האמורים לספק שירות VIP לכם או לאורחים שלכם. במידה ולכם השירות נראה מצדיק את התואר VIP – סביר להניח שכך יהיה גם עבור האורח (אלא אם כן הסטנדרטים שלו הרבה יותר גבוהים משלכם, ובמידה וזה המצב, יש לקחת זאת בחשבון ולכוון כמה שיותר גבוה).

המאפיינים של חברה מקצועית המסוגלת לספק שירות כזה:

  • איכות רכבים – הסעת VIP הינה קודם כל הרכב. חשוב שלחברה תהיה גישה לרכבי יוקרה וגיוון מספק, בכדי שאם לאורחים יש העדפות, החברה תוכל לספק להם אותן במלואן.
  • איכות נהגים – לאחר הרכב, הסממן הבולט ביותר של הסעות  VIP זה הנהג – איך הוא מתנהג, איך הוא לבוש. במידה ומדובר באורחים מחו"ל, חשובה גם שליטה מלאה בשפה האנגלית
  • איכות שירות – זמינות בטלפון, אדיבות, גמישות ונכונות לשנות דברים בהתאם לצרכי הלקוח ואורחי ה-VIP שלו.

חברת חי הסעות הפועלת בשוק כבר מעל 20 שנה מיומנת בהספקה של כל סוגי ההסעות, כאשר הסעות  VIP מהוות את תעודת האחריות של החברה, היות ומיומנות זו מעידה על הניסיון, כוח האדם האיכות ותודעת השירות הגבוהה. החברה מספקת כלי רכב חדשניים ונהגים ברמה בינלאומית שיתנו לכל נוסע את התחושה שהוא לא פחות מכוכב קולנוע הנוסע לבכורה של הסרט שלו.

הסעות VIP עושים רק איתנו, המובילים אתכם בבטחה ליעד שלכם בצורה האיכותית ביותר, לפרטים חייגו: 072-3385321