הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321חברת הסעות

נהגים מסורים
קריוקי בהסעה
הסעות לאירועים

כול הסיבות להשכרת חברת הסעות לאירוע שלכםחבר הסעות
אירוע זהו פרויקט רציני ותובעני ביותר עבור כל אדם, היות ומדובר בהמון פרטים קטנים שיש לדאוג להם מבעוד מועד. ומדובר בכל כך הרבה פרטים:

  • אולם
  • די ג'יי
  • אוכל
  • שתייה
  • קבלת פנים
  • מופעי מוזיקה נוספים
  • מקומות ישיבה
  • הזמנות
  • צלמים

וכל זה רק על קצה המזלג! בפועל, מדובר בהמון עבודה שפעמים רבות אף אחד אחר לא יכול לעשות במקומכם, כי זה האירוע שלכם, המשפחה שלכם, ואיש מבחוץ, מומחה ככל שיהיה, לא יוכל להחליף אתכם בכל הקשור לקבלת החלטות.

כך, כאשר מגיעים בסופו של דבר ליום האירוע, הדבר הנוראי ביותר שיכול לקרות הינו שפתאום מסתבר שיש אורחים שלא יכולים להגיע מסיבה זו או אחרת! הסיבה לכך שזה נורא – מובנת מאליו, אם הם לא יגיעו, לא ישימו את הצ'ק, אז יש סיכון שלא תצליחו לכסות על הוצאות האולם וכו'. אך מה עושים כבר באותו הרגע? כנראה ששום דבר.

אך ניתן היה למנוע את הבעיה הזאת מראש, אם רק הייתם מזמינים חברת הסעות מקצועית שהייתה מוודאת שכל האורחים שאמורים להגיע למקום אכן יופיעו, וגם אם לא – זה לא יהיה בגלל בעיות תחבורה וגישה למקום.

 

חברת הסעות קריטית לתחום האירועים?חברות הסעות

בגלל שאירועים זהו עסק די רועש, עם הזמן כל האולמות הגדולים והטובים ביותר הועברו לאזורים לא כל כך נגישים, שאינם נחשבים למרכזיים, לא אזורי מגורים, ועקב  כך – גם אין לשם תחבורה מסודרת. הבחירות באזורים אלה (פעמים רבות אזורי תעשייה, או מושבים מרוחקים ולא מאוישים) לא מקריות, ויש בהן גם יתרונות רבים: ניתן להרעיש הרבה מעבר לשעה 23.00 הקבועה בחוק, ולא לחשוב על השכנים וכו'. כמו כן, זה גם מה שמאפשר לאולמות להיות רחבי ידיים, לכלול גם גנים, ומרפסות ובאופן  כללי – להזכיר ארמונות. אך בכל הנוגע לגישה נוחה – מדובר בחיסרון.

בגלל הייחודיות של תחום זה, חברת הסעות ייעודית אירועים צריכה להיות בעלת מאפיינים ספציפיים ביותר. בניגוד להסעות לכל מטרה אחרת, הנהגים צריכים להיות גם בעלי תודעת שירות גבוהה, הרי שאנשים נוסעים ליהנות, וחשוב מאוד שהם ירגישו בכך כבר ברגע שהם מתיישבים ברכב.

בנוסף, על מנת שחוויית הלקוח תהיה מושלמת, חשוב מאוד גם לספק נסיעה נעימה בדרך חזרה, מה שדורש מיומנות גדולה מהנהג גם כן, משום שאי אפשר לדעת באיזה מצב ומצב רוח יהיו הנוסעים לאחר האירוע (השפעה של אלכוהול וקרבה בלתי אמצעית להמון אנשים מהמשפחה, מה שיכול לעבוד גם לחיוב וגם לשלילה).

במילים אחרות, לא כל נהג יכול להיות נהג להסעות לאירועים וחזרה.

 

חברת הסעות המושלמת לאירוע שלכם – חי הסעות

אנשים באים והולכים, אך תחום האירועים בישראל שומר על חזותו הכללית כבר שנים ארוכות, וחברת "חי הסעות" גם היא ממשיכה להעניק שירות מעולה המותאם לעולם האירועים כמו כפפה ליד.

עם ניסיון של מעל 20 שנה וצוות נהגים חסר תחרות – אתם יכולים להיות בטוחים – זוהי חברת הסעות שבזכותה האירוע יתחיל עוד ברכב.

החברה מספקת הסעות באזור המרכז – אך לא רק. עם צוות שירות גמיש ואדיב ומגוון רחב של כלי רכבי איכותיים וחדשניים, אתם יכולים להיות בטוחים ש"חי הסעות" יביאו אתכם לכל מקום שרק תרצו – ובצורה הטובה ביותר.

אירוע זה נקודת אור בולטת וחשובה בחיים של כל אחד מאיתנו. עם "חי הסעות" האירוע שלכם יתחיל ויסתיים על הצד הטוב ביותר, והאורחים שלכם יהיו בטוחים ומאושרים כל הדרך – אל האולם וגם בחזרה לביתם.

חברת הסעות חי הסעות כאן בשבילכם, בכל שעה ובמחירים מעולים ללא תחרות חייגו כעת: 072-3385321