הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים גן אירועים

Posted by on מרץ 11, 2017 in טיפים | 0 comments

אתם עומדים לפני היום הכי גדול בחיים שלכם. הרבה משימות עומדות לפניכם. החל מבחירת אולם האירועים, בחירת הצלם, בחירת הקייטרינג וכלה בבגדי ערב, שמלת כלה וכל מה שכרוך בחבילה הזו ששמה חתונה כמו איפור תסרוקת ועוד. אין ספק שאולם האירועים זוהי הבחירה המשמעותית ביותר. כי כל שאר הפרטים ניתנים להתגמשות במקרה הצורך, אך האולם חייב להיות מתאים לאופי של האירוע, למספר המשתתפים באירוע ובמיקום מתאים שיהיה נוח לאורחים ולכם להגיע. הבחירה באולם או גן אירועים צריכה להילקח מתוך שימת לב לכל הפרטים כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח מכל הבחינות.

מה תבדקו לפני שתחליטו?

בררו האם לאולם ישנם רישיונות מתאימים –

כבר היו מקרים אשר בהם הזוג קבעו עם גן אירועים מסוים, חתמו חוזה ואף שילמו את המקדמה הדרושה, אך כאשר הם הגיעו למקום הם גילו לחרדתם שגן האירועים סגור על מסגר ובריח. אם זה בגלל בעיות עם הרישיונות, או עקב פשיטת רגל וכדומה. בררו האם תקבלו החזר של המקדמה במקרים מעין אלה ומה שחשוב יותר – הודעה מראש על דבר שכזה אם יקרה.

דרכי גישה למקום –

כאשר אתם בוחרים את גן האירועים עליכם לשים לב למיקום ביחס לרשימת האורחים שלכם. אם רוב האורחים שלכם מתגוררים בדרומה של הארץ, אין טעם לסחוב את כולם אל אזור המרכז. במקרה ושניכם התאהבתם באולם וקשה לכם לוותר עליו, אפשר להשכיר אוטובוסים לאירוע שידאגו להסיע את האורחים שלכם הלוך וחזור. אתם רוצים שהאורחים שלכם יגיעו אל האירוע  שלכם בשמחה ולא יקטרו על השעות הארוכות שיהיה עליהם להעביר בכבישים בדרך לאירוע שלכם. מלבד המיקום חשוב מאוד לשים לב לדרכי הגישה למקום. האם יש חניה מסודרת במקום שלא יאלץ את האורחים לנסוע סחור סחור עד שימצאו את החניה, האם הגישה מתאימה גם לנכים אם יש כאלה בין האורחים שלכם והאם קיימת מעלית במקום.

בקרו בגן האירועים בזמן אמת –

אם אתם רוצים באמת להתרשם מהמקום, כדאי לכם לבקר בגן האירועים בזמן בו מתקיים בו אירוע דומה לזה שלכם. התרשמו איך נראה המקום בזמן האירוע, האם הייתם רוצים שכך ייראה גם האירוע שלכם? כדאי שתיגשו אל האורחים ותתעניינו אצלם איך הם חווים את האירוע כאורחים. האם המלצרים מתייחסים אליהם יפה, האם האוכל טעים, האם הכיסאות נוחים, איך הטמפרטורה במקום ובקיצור כל מה שחשוב לכם לדעת על המקום. זה ייתן לכם הרבה מאוד מידע אמין על המקום.

אם תבדקו מראש את כל הנתונים תימנעו ממפח נפש מיותר שעלול להיגרם לכם בגלל אי אלו פרטים שלא טרחתם לוודא אותם מראש.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *