הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321שירותי הסעות לכל מטרה שהיא

Posted by on יונ 5, 2018 in טיפים | 0 comments

 

שירותי הסעות הם תחום רחב ומגוון. כדי למצוא את ספק השירות שייתן לכם את המענה המיטבי ויענה על הדרישות ועל הציפיות, חשוב לברר ובעיקר לוודא מבעוד מועד, כתנאי הכרחי לשכירת השירות מאותו ספק, כי מדובר בבעלים של חברת הסעה בעלת רשון והסמכה לספק שירות הסעות. כי החברה מעסיקה קצין ביטחון הממונה על כשירותם ותקינותם של הרכבים, על בדיקות תקופתיות שלהם, כנדרש וכמתחייב.

בחירת ספק השירות צריכה להיעשות על פי מאפייני ההסעה- מי הנוסעים? מה הוא מספרם. לאן נוסעים? מה היא תדירות ההסעות? האם החברה המיועדת לספק שירות זה מאומנת ומיומנת בביצוע הסעות במתווה הנדרש, לאחר אפיונו והגדרתו לפרטיו.  לדוגמה: אם אנחנו מבקשים להתוודע אל ספר שירות הסעות לתלמידים, ודאי חשוב לנו לברר כי ברשותו רכב גדול מספיק – אוטובוס או מיניבוס- כי הנהגים שמועסקים על ידו הם ללא עבר פלילי, כי הרכבים מצויים בפיקוח של ממונה על בטיחות ועוד. לעומת זאת, אם נדרשת לנו הסעה חד פעמית ( לדוגמה- לשדה התעופה) ודאי לא נשקיע זמן ומאמצים בבירור זהותו של ספר השירות, לא נתאמץ בהכרח למצוא חוות דעת והמלצות על אודותיו, מה שבהחלט רצוי ומומלץ כאשר אנחנו מחפשים שירותי הסעה קבועים בכלל ועבור ילדינו התלמידים בפרט.

שירותי הסעות חיוניים ונדרשים

כאשר אתם מפקידים את היקר לכם מכול – ילדיכם- מדי בוקר בידיו של נהג הסעות, טבעי שתמצו כל סיכוי להשיג כל מידע רלוונטי על אודותיו ועל אודות מעסיקו. כמו כן טבעי שתבררו באופן מעמיק ויסודי את מצבו של סוג הרכב שיוצא לכם לנסיעה ארוכה, כגון מצפון הארץ לדרומה, את הזמינות של רכב חלופי "מעכשיו לעכשיו"- במירכאות ובלעדיהן- אם וכאשר תתרחש תקלה ברכב והוא יושבת באמצע הדרך.

יש מי שנקודת המוצא שלהם היא כי רוב האנשים ישרים והגונים ולכן הם לא מטילים ספק ביושרתם, ובכל זאת מוודאים כי הסיכום, ודאי עם הוא כתוב אבל גם אם הוא מתבצע בזיכרון דברים בעל פה, יוקלט ויתועד, כדי שיוכלו, אם וכאשר ייקלעו לסכסוך, להוכיח את צדקתם.  זאת גם הסיבה לכך שהם מתנים הזמנת שירות בקבלת הצעת מחיר חתומה ומחייבת.

רבים מאתנו עשויים להיזקק לשירותי הסעות של חברת הסעות. זו הסיבה לכך שגם אם אין לכם נסיעה מתוכננת על הפרק, תעשו סקר שוק לאיתור חברה שאתם סומכים על בעליה ועל נהגיה, כאשר בעת צורך, בשעת מבחן, תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו שירות מקצועי אדיב במחיר הוגן ותחרותי.

בשל חשיבותה המכרעת, שלא אחת היא קריטית, של בטיחות הרכב, חשוב לוודא כי הרכב שיבצע את ההסעה שלכם או של מי מבני משפחתכם יהיה רכב איכותי, בטיחותי, וכי נהגו יהיה בעל רשון בתוקף המוסמך לנהוג ברכב זה.

דרך צלחה בטוחה ושקטה!

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *