הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-3385321שלוש סיבות להזמין הסעות לאירוע

Posted by on דצמ 10, 2017 in טיפים | 0 comments

האירוע הגדול שלכם מתקרב, וזה באמת לא משנה אם מדובר בחתונה, בבר המצווה של הילד או בחגיגה עסקית. לקראת הרגע הזה עמלתם רבות, בחרתם לוקיישן מצוין ואוכל טוב, וגם לא שכחתם לדאוג למוזיקה איכותית שתבטיח אווירה מעולה. עכשיו הגיע הזמן לדאוג לעוד פרט אחד חשוב, והוא תכנון ההסעות לאירוע, ולפניכם שלוש סיבות ממש טובות לטפל בנושא הזה כבר עכשיו (וגם טיפ חשוב מחכה לכם בסוף).

 

אם שותים לא נוהגים

אתם בטח מכירים את הסלוגן הזה, אחד הסלוגנים החשובים והטובים ביותר במדינה שבה תאונות דרכים הן עניין נפוץ הרבה יותר מהרצוי. כדי להבטיח שהחברים שלכם יוכלו לשתות בחתונה וליהנות מהאירוע באנרגיות טובות באמת, תוך שהם  ממלאים את הרחבה ומפזזים בכל המרץ, ספקו לכם דרך בטוחה להגיע הביתה. נכון, הם יכולים גם להזמין מונית, אבל אם תדאגו להם מראש הם רק יעריכו את הדאגה לשלומם ויפרגנו בחגיגה אמיתית ושמחה. חברת הסעות תוכל לאסוף אותם מנקודות מרכזיות שנקבעו מראש ולהחזיר אותם הביתה בבטחה, גם אחרי כמה צ'ייסרים ולא מעט יין.

 

פתרון לצעירים

הילד חוגג בר מצווה והחברים מהכיתה מאוד רוצים להגיע, אבל בגיל 13 אין להם עדיין רישיון נהיגה. כדי לחסוך זמן ואנרגיות להורים שלהם, וכדי למנוע מצב שבו החברים לא מגיעים פשוט כי אין להם איך, הזמינו עבורם הסעה מסודרת מבעוד מועד. חתן בר המצווה וכלת בת המצווה רוצים לחגוג עם המשפחה אבל גם עם הילדים האחרים מהכיתה, ואין סיבה למנוע מהם להגיע. דרך אגב, הכלל הזה נכון כמעט לכל אירוע אחר שאליו מוזמנים צעירים שעדיין לא רכשו רכב, כמו סטודנטים או חיילים למשל.

 

מתגברים על הגיאוגרפיה

בחרתם לקיים את האירוע בלב תל אביב, באזור שבו החניה מאתגרת, או ביעד שנמצא במרחק נסיעה לא קצרה מרוב האורחים שלכם. גם אם זה הלוקיישן המושלם, החברים והמשפחה עשויים להתקשות להגיע וחלקם ייצאו מוקדם כדי להספיק בזמן לבייביסיטר. הסעה מסודרת תחסוך את כל הדילמות וההתלבטויות ותאפשר לכולם להגיע בלי לתכנן יציאה מוקדמת מהבית או מהאירוע שלכם.

 

טיפ קטן לסיום

לפני שאתם מזמינים חברת הסעות ודאו שאתם יודעים בדיוק מי צריך להגיע ומאילו יעדים יתבצע האיסוף. רצוי לקבוע נקודות מרכזיות יחסית שאליהן קל להגיע ומהן קל לחזור, כדוגמת תחנת רכבת, מרכז מסחרי או רחוב ראשי שקרוב לצירי התחבורה המרכזיים. כך תיערכו טוב יותר לקראת האירוע ותאפשרו למוזמנים שלכם להוריד דאגה אחת מליבם כשהם מתכננים את לוח הזמנים לקראת ההגעה לחגיגה הגדולה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *