הסעה
חי הסעות
הסעות לאירועים במחירים לכל כיס
להזמנות חייגו:
072-33853215 סיבות לשכירת שירותיה של חברת הסעות לחתונה

Posted by on ספט 5, 2016 in טיפים | 0 comments

היום הגדול בפתח ואתם מבקשים לוודא שעשיתם ככל יכולתכם על מנת לשמח את האורחים, להקל עליהם ולבנות זיכרון חיובי? אם כן, מוטב לשקול להשקיע בעוד דבר אחד, דבר קטן שעשוי להוות הבדל מהותי – עוד בטרם הגעת האורחים לחתונה. מדובר באופציה להיעזר בשירותי חברת הסעות. רבים אינם יודעים זאת, אך ניתן (ואף רצוי) לארגן הסעה מאורגנת, גם כשהיעד הוא חתונה. מדוע? המשיכו לקרוא – לפניכם חמש סיבות מרכזיות:

חיסכוןconcert-852575_640 (1)

ראשית, נציין שאנשים רבים שמחים לקבל הזמנה לחתונה, אך פחות שמחים לנוכח המחשבה שעליהם להיכנס לרכב ולנסוע אליה. כמו כן, אנשים רבים נוהגים לחשב כמה דלק תצרוך הנסיעה ליעד, ובהתאם לתשובה מקצצים מגובה המתנה. על כן, כאשר אנשים יודעים שלא הם הנהגים, הם מראש יותר מתרגשים, מראש יותר מרוצים ובאופן כללי – ממהרים לאשר הזמנה. מבחינתם, האירוע זכה לנקודות זכות עוד לפני שהתחיל. בנוסף, נציין שיש אנשים שעל מנת להגיע לאירוע צריכים לשכור רכב (ולו כי מדובר במשפחה מרובת ילדים), ועל כן במקום השכרת רכב, הם יכולים ליהנות מאופציה הרבה יותר חסכונית.

בטיחות מעל הכל

החשש הכי גדול של חתן וכלה קשור לסבירות שמישהו מהמוזמנים יעבור תאונה בדרך לחתונה, כך שהוא לא רק יפספס את הערב המיוחד, אלא הוא גם עשוי להעיב על יום החתונה למשך שנים. על כן, אם מבקשים להבטיח שהאורחים יגיעו ויחזרו בבטחה, אין כמו לארגן עבורם שירותי הסעה של חברה איכותית, אופציה שנמצאת כעדיפה גם במקום השכרת רכב, ולו כי מדובר במענה יותר מקיף.

נעים להכיר

לא פעם אורחים של חתונה כוללים מבחר תתי קבוצות של אנשים שאינם בהכרח מכירים. מכאן, שלא פעם קורה שמספר אנשים יושבים ביחד מסביב לשולחן וחשים מבוכה. עם זאת, אם בוחרים להזמין הסעה מאורגנת, ניתן לרכך את הסיטואציה מראש, כי הרבה פעמים אנשים נוהגים להכיר זה את זה בזמן הנסיעה. עד שמגיעים לחתונה, הרבה חומות של מבוכה נופלות והאנרגיה הרבה יותר טובה.

יין ישמח לבב אנוש

אחת המשימות הפחות נעימות בכל נסיעה לחתונה, היא מילוי התפקיד החברתי הידוע בשם "נהג תורן". אדם זה לוקח על עצמו את הסעת האורחים שאיתו, ונמנע משתיית אלכוהול בחתונה, על מנת שכולם יגיעו הביתה בבטחה. הסעה מסודרת מאפשרת לכל האורחים ליהנות מהרמת כוסית, מביקור בבר המשקאות המפנק ומשחרור מדאגות.

עד השעות הקטנות

אחד מהסממנים שמעידים על חתונה מוצלחת, מתייחס לשעה בה האירוע נחתם. על כן, אם מבקשים להבטיח שכמה שיותר אנשים יישארו יותר מאוחר וימנעו משיקולי עייפות – הכי נכון להזמין שירותי הסעות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *